آدرس:

تهران- کیلومتر ۲ جاده مخصوص کرج - هواپیمایی آسمان

تلفن:

61101

فکس:

61101

ایمیل:

info@iaa.ir

قسمت شماره تماس شماره نمابر رايانامه كانال تلگرام
نظارت و ارتباطات مردمی دفتر مركزی حراست 021611025 Herasat@iaa.ir
فروش فرودگاه مهرآباد 02166076330
مسافرين كثيرالسفر 02161106566 Public@iaa.ir عضویت
فنی و مهندسی 02161106330
آموزش 02161106776 Trainingcenter@iaa.ir
معاونت بازرگانی و خدمات فرودگاهی 02161106575 02166076273 Aminzadeh@iaa.ir
حمل بار ( کارگو) - دفتر مدیر کل و چارتر بار 02166035318 02166076427 Cargo@iaa.ir
حمل بار (کارگو) - بار داخلی 02161106578 - 02166055004 02166076427 Cargo@iaa.ir
حمل بار (کارگو) - بار خارجی 02155678064 02166076427 Cargo@iaa.ir
جامه‌دان و اشياء گمشده 02166076258
هماهنگی و بررسی های بازرگانی 02166076338 - 02161106555 02166023710
فناوری اطلاعات و ارتباطات - 02166035317 info@iaa.ir
خدمات فرودگاهی 02166076134 02166027452
خدمات پذیرایی (کیترینگ) 02161106574 02166076326
امور مسافر 02166076337 - 02161106026 02166076056 Paxsales.dj@iaa.ir
فروش اینترنتی 05132258200 - 05132257200
فروش فرودگاه مهرآباد 02166076330
فروش فرودگاه امام خمينی (ره) 02155678040
فروش امور مسافرت 02161106560 - 02161106563
فروش فرودگاه شیراز 07132330060 - 07132306002
فروش فرودگاه مشهد 05133400181
تبلیغات و بازاریابی 61106663 Marketing@iaa.ir