دیدار مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان با وزیر راه و شهرسازی
دیدار مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان با وزیر راه و شهرسازی

دیدار مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان با وزیر راه و شهرسازی

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان به تشریح اقدامات خود به منظور رفع مشکلات این شرکت و صنعت هوانوردی کشور پرداخت.
کاپیتان مهدی قادری اعلام کرد: در شرایطی که دشمن جنگ اقتصادی همه‌ جانبه علیه کشورمان راه انداخته ، شیوع بیماری کووید 19 و کاهش چشمگیر مسافرت های هوایی بر مشکلات ایرلاین های داخلی افزوده است.
وی افزود: کاهش چشمگیر پرواز های داخلی و خارجی در مقایسه با سال 98 باعث بروز مشکلات جدی برای شرکت های هواپیمایی شده لذا از مسئولان ذی ربط انتظار داریم تا با حمایت های همه جانبه از این صنعت ، برای رفع مشکلات موجود اقدامات لازم را پی گیری و اجرا نمایند.
 دیدار با وزیر راه و شهر سازی
کاپیتان قادری در ادامه از دیدار با وزیر راه و شهر سازی خبر داد.
وی گفت: در دیدار با مهندس محمد اسلامی در خصوص وضعیت صنعت هوایی کشور به ویژه مسایل و مشکلات فعلی شرکت هواپیمایی آسمان گفت و گو و تبادل نظر شد.
وی افزود: دراین جلسه وزیر راه و شهرسازی پس از شنیدن مشکلات و مسایل مطرح شده ، قول مساعد دادن در این خصوص پی گیری های لازم را انجام دهند.
 دستور وزیر برای رفع مشکل زمین شرکت آسمان در رشت
مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان اعلام کرد: در این دیدار همچنین در مورد زمین متعلق به این شرکت در شهر رشت طرح موضوع شد که خوشبختانه از سوی مهندس اسلامی دستورات لازم برای رفع این مشکل به اداره کل راه و شهر سازی استان گیلان صادر شد.
 اقدامات شرکت در ایام کرونا
کاپیتان قادری در ادامه به موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: به دلیل بسته شدن مرزهای هوایی و کاهش شدید مسافرت ها ، زیان اقتصادی فراوانی به صنعت هوایی ایران و جهان وارد شد اما تلاش کردیم با بهره مندی صحیح از پتانسیل های موجود و مديريت زمانبندي، انجام تعميرات و بازرسي هاي فني الزامي در دوران زمين گيري هواپيماها و افزايش ناوگان آماده به خدمت ، براین مشکلات غلبه نماييم.
وی اظهارداشت: علی رغم بروز این مشکلات ، شرکت آسمان با تشكيل منظم جلسات كارگروه شرايط اضطراري ( ERP ) از ابتداي اسفند ماه و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی ، در تمام این ایام خدمت رسانی به مردم را متوقف نکرد.
مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان اعلام کر د: آسمان اولین شرکتی بود که به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به غربالگري و توزیع بسته های بهداشتی در پروازها نمود.
کاپیتان قادری در پایان از تعامل و همکاری تمام مدیران و کارکنان این شرکت در خصوص پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت به ویژه در ایام کرونا قدردانی کرد.