بازدید خلبان شیرودی و هیئت همراه از پایگاه شرکت هواپیمایی آسمان در مشهد مقدس
بازدید خلبان شیرودی و هیئت همراه از پایگاه شرکت هواپیمایی آسمان در مشهد مقدس

مدیر عامل هواپیمایی آسمان به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت از امکانات و دستاوردهای پایگاه هواپیمایی آسمان در مشهد مقدس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی هواپیمایی آسمان، این برنامه در روز چهارشنبه چهارم آبان ماه ۱۴۰۱ با حضور مدیر عامل، معاونت اداری وپشتیبانی، مدیران فنی، حراست، حقوقی و روابط عمومی شرکت انجام و از امکانات و تجهیزات شاپ های آشیانه ثامن، انبارهای فنی، ساختمان کترینگ، دفتر مرکزی و توانمندی های پرسنل متخصص بومی بازدید بعمل آمد.

خلبان شیرودی ضمن حضور در دفتر مرکزی شرکت، در نشست صمیمانه با پرسنل و مدیران پایگاه مشهد، از فعالیتها، عملکرد مثبت و ارتباط خوب مدیران و همکاران در این استان قدردانی کرد.

ایشان ضمن تاکید بر لزوم آموزش تخصصی پرسنل شرکت به ویژه بخش فنی، تاکید کرد: یکی از وظایف مهم پایگاه مشهد استفاده از ظرفیت های مهم استان خراسان به منظور توسعه ناوگان و ارائه خدمات بهتر شرکت هواپیمایی آسمان به مردم شریف مشهد و سایر استانها است.

شیرودی ‌جلب رضایت مسافران هواپیمایی آسمان و جذاب‌سازی سفر با ناوگان شرکت برای مردم را یکی دیگر از اولویت‌‌ها ‌عنوان و تصریح کرد: به مدد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از همه ظرفیت‌ها برای پیشرفت روز‌افزون شرکت استفاده و همه همکاران در سراسر کشور تلاش خود را برای موفقیت شرکت به‌کار گیرند.

در این جلسه مدیرکل و مدیران پایگاه مشهد مقدس، ضمن ارائه گزارش از فعالیتهای پایگاه، پیشنهاداتی به منظور تحقق افق روشن تر آینده مطرح نمودند.

لازم به ذکر است پایگاه هواپیمایی آسمان در مشهد مقدس، با داشتن آشیانه پیشرفته ثامن و هماهنگی های دستگاه های درون و برون سازمانی، از ابتدای تأسیس با تعداد حدود ۱۱۰ مورد چک سبک، نیمه سنگین و سنگین هواپیمای فوکر 100 یکی از موفق ترین پایگاه های هواپیمایی آسمان در حوزه فنی و همچنین با هدف تکریم از زائرین حضرت امام رضا(ع) و طبق اعلام آمار فرودگاه استان خراسان، با میانگین ۳ دقیقه تأخیر در پروازهای خروجی از مبدأ مشهد، در کاهش تاخیرپروازها، جزء موفق ترین پایگاه های آسمان در ایران به شمار می‌رود.