بازدید خلبان شیرودی و هیئت همراه از پایگاه شرکت هواپیمایی آسمان پایگاه شیراز
بازدید خلبان شیرودی و هیئت همراه از پایگاه شرکت هواپیمایی آسمان پایگاه شیراز

مدیر عامل هواپیمایی آسمان به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت از امکانات و دستاوردهای هواپیمایی آسمان در پایگاه شیراز بازدید به عمل آوردند.

✈️ به گزارش روابط عمومی هواپیمایی آسمان، این برنامه در روز دوشنبه بیست و سوم آبان ماه ۱۴۰۱ با حضور مدیر عامل، معاونت اداری و پشتیبانی، معاونت فنی، مدیران حوزه مدیرعامل، حراست، حقوقی و روابط عمومی شرکت انجام و از امکانات و تجهیزات آشیانه، انبارهای فنی، خدمات فرودگاهی، ساختمان کیترینگ، دفتر مرکزی و توانمندی های پرسنل متخصص بومی بازدید به عمل آوردند.

خلبان شیرودی در جلسه با مدیران پایگاه شیراز که در محل آشیانه هواپیمایی آسمان برگزار شد، توسعه ناوگان و گسترش ظرفیت در حوزه جابجایی مسافر و افزایش خدمات بار را از اولویت های مهم شرکت دانسته و افزودند:
یکی از وظایف مهم پایگاه شیراز استفاده از ظرفیت های مهم استان فارس به منظور توسعه ناوگان و ارائه خدمات بهتر شرکت هواپیمایی آسمان به مردم شریف منطقه جنوب کشور و سایر استان ها است.

شیرودی ‌جلب رضایت مسافران هواپیمایی آسمان و جذاب سازی سفر با ناوگان شرکت برای مردم را یکی دیگر از اولویت‌‌ها ‌عنوان و تصریح کرد: با تمام توان و با تلاش و دعای خیر پرسنل خدوم این مجموعه از همه ظرفیت ها برای پیشرفت روزافزون شرکت استفاده خواهیم کرد.

ایشان در این نشست صمیمانه از فعالیت ها، عملکرد مثبت و ارتباط خوب مدیران و همکاران در این استان قدردانی نموده و تاکید داشتند:
امور رفاهی پرسنل بخش مهمی از دغدغه های مدیریت است که از جمله آنها عضویت کلیه پرسنل آسمان در صندوق مازاد درمان و ارائه تسهیلات وام قرض الحسنه در حال انجام می باشد.

در این جلسه مدیرکل و مدیران پایگاه شیراز، ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه های تخصصی پایگاه، پیشنهادات خود را به منظور تحقق افق روشن تر آینده مطرح نمودند.

لازم به ذکر است پایگاه هواپیمایی آسمان در شیراز با توجه به برخورداری از پرسنل متخصص و توانمند خصوصاً در حوزه های فنی و عملیات پرواز، قابلیت ارائه انواع خدمات شامل تعمیرات اساسی، چک های سبک و سنگین و خدمات فرودگاهی جهت خود و دیگر شرکت های هواپیمایی متقاضی را دارد.

همچنین در این برنامه یک روزه، خلبان شیرودی و هیئت همراه ضمن زیارت مرقد مطهر حضرت احمد بن موسی الکاظم(ع) با حضور در کنار قبور مطهر شهدای مظلوم حادثه تروریستی شاهچراغ به مقام شامخ این شهدا ادای احترام نمودند.