پیام تبریک مدیر عامل محترم بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
پیام تبریک مدیر عامل محترم بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

پیام تبریک مدیر عامل محترم بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، خلبان محمد مهدی قادری مدیرعامل محترم این شرکت طی پیامی این عید سعید را به همه ی کارکنان هواپیمایی آسمان و خانواده محترمشان تبریک گفت.

در پیام تبریک خلبان محمد مهدی قادری آمده است:

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ » 

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَهِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَ اَلرَّحْمَهِ وَ أَهْلَ اَلتَّقْوَی وَ اَلْمَغْفِرَهِ ...

عید سعید فطر ، روزی است که مومنان مسرور از یکماه بندگی ، پرده و غبار گناه و وابستگی به امیال را از زندگی کنار می زنند و در پیشگاه خداوند متعال، سرمست از توفیق عبادت به شکر می ایستند . این عید سراسر نور و فضیلت را که عید توفیق در عبودیت و تهذیب نفس و تحصیل مقام متقین می باشد، خدمت همه همکاران بزرگوار در شرکت هواپیمایی آسمان و خانواده محترمشان تبریک عرض نموده و آرزو می نمایم از توفیقات واصله ایام پر برکت ماه مبارک رمضان برخوردار بوده و از چشمه جوشان محبت الهی بهره مند باشند . امیدوار است با عنایت به الطاف پروردگار دراین ایام سخت و پرالتهاب، سلامتی و شادکامی نصیب تمامی همکاران پرتلاش شرکت گردیده و باهمدلی و همراهی در گذر از روزهای سخت صنعت هوایی و تحقق اهداف و اعتلای نام شرکت آسمان موفق و پیروز باشیم .

انتهای پیام/