جشن عید سعید غدیر در شرکت هواپیمایی آسمان
جشن عید سعید غدیر در شرکت هواپیمایی آسمان

خلبان شیرودی: غدیر عید تثبیت ولایت است/ توسعه ناوگان، ارتقاء ایمنی و بهبود امور رفاهی اولویت‌‌های آسمان

به گزارش روابط عمومی هواپیمایی آسمان‌، امروز و در آستانه عید سعید غدیر، جشن این عید بزرگ مسلمانان در شرکت هواپیمایی آسمان نیز با حضور ‌مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت در محل نمازخانه امام رضا«ع» برگزار شد.

در این مراسم  شاعر اهل‌بیت«ع» حاج ولی الله کلامی‌ و مداح اهل‌بیت«ع» حاج کاظم غفار‌نژاد در وصف این عید بزرگ مداحی کردند؛ همچنین به یمن و برکت عید غدیر جوایزی به حضار اهدا شد.

‌در این مراسم خلبان ابوذر شیرودی مدیرعامل شرکت، در سخنانی ‌ضمن تبریک به‌مناسبت فرارسیدن عید غدیر، اظهار داشت: واقعه غدیر، عید تثبیت ولایت است ‌و ارزش این عید در عالم امکان وصف‌ناپذیر است.

وی در ادامه با اشاره به شرایط فعلی شرکت هواپیمایی آسمان اضافه کرد: تارسیدن به شرایط مطلوب و مدنظر فاصله زیادی داریم اما اطمینان داریم فقط ‌با همدلی و همکاری همه دست اندرکاران و پرسنل کارکنان شرکت است که ‌دستیابی به شرایط مطلوب ممکن خواهد بود.

خلبان شیرودی همچنین با اشاره به تأثیرات‌ شیوع همه‌گیری  بیماری کرونا و اثرات منفی آن بر گردشگری دنیا، اظهار داشت: ‌بحث حمل‌‌و‌نقل بار و جابه‌جایی مسافر هوایی ‌زیر چتر ایمنی، همواره از اهداف اصلی شرکت آسمان خواهد بود‌ و در حوزه ایمنی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم‌.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه رفاهی کارکنان شرکت، تصریح کرد: پیش از این امور رفاهی پرسنل، مغفول مانده بود اما همه تلاش ما این است که با توجه ویژه به امور رفاهی پرسنل شرکت،‌ حس وفاداری و تعهد را حفظ کنیم و افزایش دهیم.

وی توضیح داد: در این راستا مواردی نظیر پرداخت تسهیلات بانکی ارزان‌قیمت (با نرخ سود کم)، افزایش قانونی حقوق و مزایا و بحث تأمین مسکن پرسنل و بسیاری از موارد دیگر ‌در دستور کار قرارگرفته است که البته ‌بخشی از این موارد نیز به اجرا درآمده است.

خلبان شیرودی‌ با تأکید بر ضرورت حفظ شرایط عملیاتی ناوگان شرکت، بیان داشت: ‌جلسات متعددی در حال برگزاری است، موارد مختلفی را دنبال می‌کنیم تا با همکاری صندوق بازنشستگی و وزارت تعاون،‌ تامین ناوگان مورد نیاز شرکت به بهترین وجه محقق شود.

وی در پایان از خدمات و تلاش‌های پرسنل شرکت در بخش‌های مختلف قدردانی کرد.

 روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان