خلبان شیرودی در دیدار اعضای شورای بسیج و انجمن اسلامی‌ آسمان: مقابله با جریان فساد و انحراف مالی در صنعت ضرورت است
خلبان شیرودی در دیدار اعضای شورای بسیج و انجمن اسلامی‌ آسمان: مقابله با جریان فساد و انحراف مالی در صنعت ضرورت است

خلبان شیرودی در دیدار اعضای شورای بسیج و انجمن اسلامی‌ آسمان: مقابله با جریان فساد و انحراف مالی در صنعت ضرورت است


به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، اعضای شورای بسیج و انجمن اسلامی شرکت هواپیمایی آسمان، امروز 29 تیر با مدیرعامل‌ شرکت دیدار و گفت‌‌وگو کردند.

* پیشنهاد احیای ستاد ایثارگران و امور رفاهی آنها

‌در این دیدار که با حضور سرهنگ قدیریان، فرمانده حوزه بسیج صنعت‌ و جانشین حوزه بسیج سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد، خلبان تابش‌نژاد، فرمانده‌ بسیج شرکت هواپیمایی آسمان، ضمن تبریک اعیاد، انتصاب خلبان شیرودی به مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان را تبریک گفت و ضمن قدردانی از ‌حمایت‌های همه‌جانبه مدیرعامل آسمان، گزارشی از روند برگزاری مراسم‌های مناسبتی، خصوصا مراسم عید سعید قربان و عید غدیر و موکب آسمان مستقر در میدان ونک، ارائه کرد.

تابش‌نژاد همچنین پیشنهاداتی درباره کمک به روند خدمات‌رسانی به همکاران ارائه داد و درباره احیای ستاد ایثارگران و امور رفاهی آنها، مواردی را مطرح کرد.

* احیای ظرفیت‌های دانش‌بنیان با حضور بسیج تسریع می‌شود

‌در ادامه این مراسم، لطیفی، جانشین حوزه بسیج سازمان هواپیمایی کشوری، ضمن تبریک اعیاد و همچنین تبریک به خلبان شیرودی بابت انتصاب وی به مدیرعاملی هواپیمایی آسمان، ‌به ظرفیت‌های بسیج و بسیجی اشاره کرد و گفت: قطعا کارآمدکردن ظرفیت‌ها به‌ویژه ظرفیت‌های دانش‌بنیان، با حضور بسیج تسریع خواهد شد.

* فعالیت‌های مستمر گروه جهادی شرکت آسمان و کمک‌‌ به مناطق محروم‌

در ادامه این مراسم، سرهنگ قدیریان، فرمانده بسیج حوزه صنعت اظهار داشت: با همراهی بسیج، فرهنگ‌سازی و نشاط سازمان، ملموس تر خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به نمونه‌شدن پایگاه بسیج شرکت آسمان گفت: برنامه‌های مختلف از جمله فعالیت‌های مستمر گروه جهادی و کمک‌رسانی به مناطق محروم، توسط شرکت‌ آسمان همچنان ادامه دارد و این مایه افتخار است.

* خلبان شیرودی: ‌مقابله با جریان فساد و انحراف مالی در صنعت ضرورت است

در ادامه این مراسم، خلبان شیرودی، مدیرعامل شرکت آسمان، ضمن تبریک اعیاد و تقدیر از تلاش‌های بسیج شرکت در برگزاری موکب و اطعام غدیر‌، بیان کرد: ‌بسیج در همه زمینه‌ها سنگ تمام گذاشته است و ما مفتخریم که در خدمت بسیج و تحقق اهداف بسبج هستیم.

وی همچنین ضمن تشکر از پیشنهادات ارائه شده درخصوص ارائه خدمات رفاهی به همکاران و ایجاد انگیزه در کارکنان شرکت، ‌افزود: در آینده نزدیک‌ درباره امور رفاهی، پرداخت تسهیلات و سایر رفاهیات پرسنل، ‌خبرهای خوبی برای کارکنان شرکت داریم.

خلبان شیرودی با اشاره به اینکه ایام تاسوعا و عاشورا و ‌اربعین حسینی را پیشِ رو داریم، گفت: قطعا بسیج شرکت به‌صورت همه جانبه در ایام اربعین و برنامه‌‌های مختلف آن، حضور خواهد داشت.

وی تصریح کرد: امروز این فرصتِ ارزشمند که همه قوا دریک راستا و تحت پرچم نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری ‌قرار دارند، فرصتی ارزشمند‌ است و ما باید این جریان و این فرصت را ارج نهیم و در کنار خدمت‌رسانی دقیق و خالصانه، ‌مانع فعالیت جریان فساد در صنعت و بروز هرگونه انحراف‌ شویم.

انتهای پیام/