عملیاتی شدن دومین فوکر 100 آسمان با تسریع در تامین و نصب موتور
عملیاتی شدن دومین فوکر 100 آسمان با تسریع در تامین و نصب موتور

با تامین به موقع و نصب موتور یکی دیگر از هواپیماهای فوکر 100 آسمان که با تلاش متخصصان فنی شرکت در مدت زمان کوتاهی انجام شد، این هواپیما مجددا به خطوط پروازی آسمان پیوست.

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، به دنبال تاکیدات سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر افزایش ناوگان عملیاتی شرکت هواپیمایی آسمان و سیاست های ابلاغی مدیرعامل شرکت، خلبان شیرودی، هواپیمای فوکر 100 با شماره ثبت EP-ATE به خطوط هوایی شرکت آسمان برگشت.

عملیات بازرسی و نصب موتور این هواپیما با تلاش شبانه روزی متخصصان فنی معاونت فنی و مهندسی در ایستگاه شیراز در مدت زمان کوتاهی به پایان رسید و هواپیما عملیاتی شد.

این اقدام در راستای ارتقاء خدمت‌رسانی شرکت هواپیمایی آسمان به مردم و به دنبال سیاستهای ابلاغی از سوی مدیرعامل شرکت مبنی بر عملیاتی کردن ناوگان موجود صورت گرفت و بدین ترتیب در مدت کوتاهی دومین فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ به ناوگان عملیاتی شرکت افزوده شد.

پیش از این نیز یک فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ پس از هشت سال زمین گیری با علامت ثبت EP-ASR پس از انجام موفقیت آمیز تست‌های پروازی( Test Flight) به ناوگان عملیاتی شرکت آسمان پیوسته بود.

انتهای پیام/