توسعه ناوگان را به برجام گره نمی‌‌زنیم/ ‌تابع نرخ مصوب وزیر راه درخصوص پروازهای اربعین هستیم
توسعه ناوگان را به برجام گره نمی‌‌زنیم/ ‌تابع نرخ مصوب وزیر راه درخصوص پروازهای اربعین هستیم

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، نشست صمیمانه و خبری خلبان ابوذر شیرودی با اصحاب رسانه‌ها روز گذشته در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

در این جلسه خلبان ابوذر شیرودی در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره پروازهای اربعین، اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به زائران اباعبدالله شرکت هواپیمایی آسمان یکی از شرکت‌هایی خواهد بود که بیشترین پروازهای اربعین را انجام می‌دهد و طبق قرارداد با واحد بازرگانی در این ایام پرواز چارتری اربعین نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: شرکت هواپیمایی آسمان تابع نرخ بلیت تعیین شده ۶ میلیون تومانی پروازهای اربعین که از سوی وزیر راه و شهرسازی اعلام شده خواهدبود ‌و قطعا با همین نرخ پروازها را انجام خواهیم داد.

مدیرعامل هواپیمایی آسمان تأکید کرد: ‌نگاه سودجویانه به پروازهای اربعین نداریم و معتقد هستیم انتقال زائران یک وظیفه برای شرکت‌های هواپیمایی است.

خلبان شیرودی اضافه کرد: پروازهای اربعین ما به دو بخش تقسیم می‌شود یکی پروازهای تهران و شهرهای مختلف کشور به نجف خواهد بود و دیگری پروازهای داخلی به مقاصد کرمانشاه و ایلام است که در راستای تسهیل اعزام زائران خواهد بود.

       ۷ فروند هواپیمای فعال در ناوگان آسمان وجود دارد/ ‌‌توسعه ناوگان را به برجام گره نمی‌زنیم

وی با بیان اینکه ۷ فروند هواپیمای فعال در ناوگان آسمان وجود دارد گفت: تلاش می‌کنیم بخش اعظمی از پروازهای خود را به عملیات پروازی اربعین اختصاص دهیم.

مدیرعامل هواپیمایی آسمان با بیان اینکه هدفگـذاری کرده‌ایم ناوگان فعال آسمان را افزایش دهیم، گفت: برای توسعه ناوگان به هیچ وجه چشم ما به برجام نیست و توسعه ناوگان در هواپیمایی آسمان به برجام گِـره نخورده است.

       ایمنی پروازها خط قرمز آسمان است

وی با بیان اینکه تأخیرات در هر شرکت هواپیمایی وجود دارد و در آسمان هم تا اندازه‌ای وجود دارد، گفت: ما مشکلات تأخیر و اعتراض مسافران را به جان می‌خریم اما اجازه‌ نمی‌دهیم ذره‌ای ایمنی پرواز به خطر بیفتد در هواپیمای آسمان ایمنی را فدای هیچ موضوعی نخواهیم کرد.

خلبان شیرودی با بیان اینکه چابک‌سازی ساختار پرسنل آسمان را دنبال می‌کنیم، اظهار کرد: بیشترین ظرفیت نیروی انسانی متخصص در بخش‌های مختلف فنی و مهندسی داریم.

انتهای پیام/